niedziela, 17 listopada 2013

Romantyczna kolacja na plaży

     Oto ostatnia skrzyneczka z serii wykonanej przed kilkoma dniami. Teraz wykonuję "eksperymentalne", które będę prezentować od jutra oraz o tematyce świątecznej, które będą się ukazywać od grudnia. Zaglądajcie do mnie, ponieważ szykuję wiele niespodzianek. Na pewno zorganizuję jakieś CANDY z okazji 10000 wejść na stronę, które zbliża się nieuchronnie oraz z okazji pierwszej rocznicy istnienia bloga, która wypada niebawem. Tym czasem zapraszam do mnie z gorącą kawką na chwilę zapomnienia na łamach mojego bloga. 
      Się rozpisałam o planach i zapomniałabym główny temat posta. Oto moje dzieło. Skrzyneczka do kuchni. Temat trochę morski (widać elementy falochronu, plaży i fragment linii brzegowej, muszle) , trochę winny (butla i kieliszki). Może to jakaś romantyczna kolacja we dwoje na plaży? A Wam z czym się kojarzy ten motyw? Jak uważacie, jaka historia się kryje za tym motywem? Co było dalej? Proszę piszcie w komentarzach. Zobaczymy, co za romansidło powstanie :)


1 komentarz:

  1. Ojejku, jaki piękny motyw. Już sięgam ręką po kieliszek i siadam na piasku, aby popatrzeć na wodę. Prawię się rozmarzyłam ...

    OdpowiedzUsuń