środa, 22 stycznia 2014

Lustro - podejście X

       Witam szanowne czytelniczki..... Hmmm... Czy nie popełniłam jakiegoś FAUX PAS?? A może czytają mnie jacyś Panowie? Może któraś z Was zna jakiegoś Pana zajmującego się tym kobiecym fachem?? Jeżeli są Panowie, którzy lubią zamiast siedzieć w warsztacie przebierać serwetki to niech się odezwą, a może są Panowie, którzy lubią oglądać tak przyozdobione przedmioty lub szukają czegoś dla swoich kochanych żon i przypadkiem wpadli na mojego bloga? Proszę wpisujcie się w komentarzach!!! 
    Ale wróćmy do tematu dnia. Lustro podejście X. X nie oznacza 10 lecz zmienną z matematyki. Po prostu nie liczę podejść do luster prywatnie i hobbistycznie :) (taki żarcik pozwoliłam sobie umieścić) W skrócie z żadnego lustra ozdobionego przeze mnie nie byłam w 100% zadowolona nie mówiąc o tym, aby przerósł moje oczekiwania. Licząc na zmianę tej tendencji (passy) lub próbując "zjechać" zapasy wykonałam o to to dzieło. W zamyśle pasy miały być pionowe, ale oczywiście w najbardziej newralgicznym momencie, czyli w czasie naklejania motywu (najbardziej nerwowy czas w całym cyklu pracy nad dziełem) gdzieś straciłam orientację przestrzenną (Panowie wiedzą o czym mówię) i oczywiście motyw wylądował 90 stopni obrócony. (Czy w lewo, czy w prawo to nawet i ja już nie jestem w stanie stwierdzić). Można ten błąd bardzo łatwo naprawić wyrzucając pracę do kosza - żartowałam. Wystarczy nawiercić kolejną dziurkę na gwoździa (na pewno lepszą i równiejszą niż producent gadżetu), aby osoba wieszająca pracę miała wybór. A ja tak zrobiłam więc uczciwie prezentuję jak jest.


ile bym nie czyściła i tak na zdjęciu wyjdą wszystkie łapy. Ach - świadczy to tylko o tym że wszystkie moje prace na żywo są dużo fajniejsze:) (tak się pocieszam)

5 komentarzy:

 1. Znam pana, który sobie dekupażuje :). Nawet raz robiłam mu prezent w ramach wymianki.
  A za lustra się nie zabieram, jakoś mnie nie cieszą ;p.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że poziome pasy wyglądają lepiej, niż gdyby były w pionie. Lustro wypadło świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne lustro. podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń