poniedziałek, 2 grudnia 2013

Życzenia do Mikołaja

         A oto mój autorski pomysł - list z życzeniami do św. Mikołaja dla naszych milusińskich. Pamiętacie jak pisaliśmy w dzieciństwie listy do świętego Mikołaja z listą życzeń. Jak opowiadaliśmy w tych listach jacy byliśmy grzeczni, jak się ładnie uczyliśmy, jak pomagaliśmy rodzicom. Nie wiem jak u Was, ale u mnie te listy zaginęły i bardzo tego żałuję. Teraz po latach z przyjemnością bym je przeczytała, ale niestety już jest to niemożliwe. Rodzice nie pomyśleli, aby je odłożyć jako pamiątkę, że w dorosłym życiu można by sobie przypomnieć te sielskie lata. Te mieszane uczucia skłoniły mnie do stworzenia swego rodzaju niepowtarzalnej pamiątki - skrzyneczki bogato zdobione z motywami świątecznymi, a w środku list napisany na papierze ręcznie czerpanym. Dziecko może wypełnić list, uzupełnić pola listy prezentów i przekazać mamie do wysłania Mikołajowi. Tak przygotowana lista życzeń na pewno nie przejdzie obojętnie uwadze św. Mikołaja i spełni wszystkie pragnienia dziecka, a rodzice będą mieli wspaniałą pamiątkę, którą będą mogli wyciągnąć za 30 lat w wigilijny wieczór. Wyobraź sobie jak to pogłębi atmosferę świąt - ile wywoła uśmiechów i łez wzruszenia po uroczystej kolacji.
12 komentarzy:

 1. Ale piękny decupaga ;) Wszystkie są bardzo magiczne i urocze ;)
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj przychodzę do ciebie z rewizytą pobuszowałam i zauroczył mnie twój blog - twoje zapiski opowiadanka i ogólnie - dziś pokazałaś piękne skrzyneczki z listami do Św.Mikołaja jedna ładniejsza od drugiej a sam pomysł jest niesamowity - ja również nie posiadam takowego listu z dzieciństwa ale to nić coś mam takiego ale w butelce z decu - dziękuję ci za zaproszenie na candy oczywiście się zapisałam warunki spełniłam no i wstawiłam twój link na moim pasku bocznym żeby cię nie zgubić w tym gąszczu wirtualnym a i zapraszam cię do wspólnego odwiedzania - zapraszam zawsze i często buziaczki ślę Marii tam w komentarzu też pisałam ale tu również dodam gratuluje ci tak licznych odwiedzin

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie u Ciebie więc zostanę stałym podglądaczem :) Dziękuję za zaproszenie do Candy ! Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie prace są cudne:) Pozdrawiam gorąco:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygraj romantyczny notes wykonany metodą metodą scrapbookingu, idealny na prezent pod choinkę.

  http://www.studio-mody.com.pl/konkurs-wygraj-przepiekny-notes-wykonany-metoda-metoda-scrapbookingu/

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne! :) Pierwsza praca urzekła mnie najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piekne rzeczy robisz a te pudełka sa zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 8. Coś fantastycznego! Wspaniały pomysł, a skrzyneczki wprost urocze! Pozdrawiam, S.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny pomysł na przechowywanie listu do Św. Mikołaja. Mnie udało się zachować tylko jeden, ale za to jest bardzo cenny. Skrzyneczki są tak wesołe, że buzia sama się do nich uśmiecha :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Pomysł jest naprawdę rewelacyjny!
  A wykonanie mistrzowskie!:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakie piękne te wszystkie skrzyneczki!!!

  OdpowiedzUsuń