niedziela, 29 marca 2015

Candy dotarło do ANETT-ART

       Muszę przyznać, że ostatnio strasznie zaniedbałam bloga oraz swoje hobby. Ostatnie miesiące to tylko praca - dom - praca. Wszystkich wiernych czytelników przepraszam. Chyba wszystko było spowodowane przygnębiającą pogodą (co to za zima bez śniegu), która wpłynęła na mnie w ten sposób, że nie miałam kompletnie weny do tworzenia. Wraz z nadchodzącą wiosną czuję przypływ sił. Niedługo powstaną nowe prace - nawet już zakupiłam dwie przepiękne serwetki (słonecznikowa i liściowa). Jak tylko je skończę natychmiast się z Wami podzielę. Możecie je obejrzeć TU. Do momentu powstania prac będę publikować zdjęcia z zeszłego roku, które jeszcze nie miały premiery na łamach mojego bloga.  
       Po miesiącach przerwy muszę nadrobić zaległości. Na początek chciałabym pokazać skrzyneczkę, która powstała jako wygrane Candy dla bloga ANETT-ART. Wzmianka na ten temat ukazała się 7 stycznia 2015 roku. Oto LINK.
          Publikuję zdjęcia nagrody dzięki uprzejmości autorki bloga. Dziękuję.4 komentarze:

 1. Ciesze sie ze wróciłaś. Nie zaniedbuj Nas wiecej (wielbicieli Twoich prac). I czekam na kolejne posty.
  Pozdrawiam Cie ciepło
  Edyta

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy po przerwie i czekamy na nowe prace

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz dziękuję za taką piękną skrzyneczkę,która pomału zapełnia się fotkami małej :) Czekam na kolejne posty z pracami by było co podziwiać :)
  pozdrawiam
  aneta

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za tak wspaniałe słowa... zupełnie inaczej się tworzy wiedząc, że komuś, to co robię się podoba. Jeszcze raz dziękuję.

  OdpowiedzUsuń