wtorek, 16 sierpnia 2016

Ramka na zdjęcia jakiej jeszcze nie było

      Kontynuuję linię prac z wykorzystaniem oświetlenia vintage. Stosuję do tego "Żarówki Edisona" dające niezwykle ciepłe, kojące światło. Uzyskuje dzięki temu wspaniały, nostalgiczny klimat. Niestety różnica światła i cienia nie pozwala na uchwycenie efektu na zdjęciach. Musicie mi wierzyć na słowo, że efekt jest niezwykle ujmujący. Jasność żarnika i półcień padający na zdjęcia jest nie do uchwycenia na fotografii. Ramka fantastycznie prezentowałaby się na kamiennej lub ceglanej piwnicznej ścianie. Może kiedyś będzie mi dane ujrzeć ją w takiej scenerii.
14 komentarzy:

 1. świetny pomysł ! Cudnie to wyglada :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Cały pomysł na ramkę powstał spontanicznie. Muszę się przyznać, że robiąc jedną pracę od razu w głowie kształtowały się wizualizacje kolejnych dwóch. Myślę jeszcze nad zrobieniem w tym stylu garderobianego lustra. To dopiero będzie petarda. Jeżeli chcę je zrobić, to muszę się pośpieszyć, bo robi się coraz zimniej, a obróbkę drewna muszę przeprowadzić na balkonie.

   Usuń
 2. Świetny pomysł! Jeśli chodzi o styl vinted to trafiłaś z tym idealnie! Całość robi pozytywne wrażenie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za docenienie mojej pracy. Dla takich słów warto marznąć na balkonie i brudzić się w bejcy. Jeszcze raz dziękuję

   Usuń
 3. fajny, prosty i praktyczny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow. Genialnie to wygląda. Może zrobie coś takiego w piwnicy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam całym sercem! Świetna zabawa przy pracy, a to przyśpieszone bicie serca przy wkręcaniu ostatniej śrubki - bezcenne! Jeżeli będą potrzebne jakieś porady, wskazówki - służę pomocą. Wierzę, że Twoja ramka będzie o niebo ładniejsza od mojej.

   Usuń