czwartek, 23 czerwca 2016

Kartka przestrzenna, czyli z motyką na słońce

         To był szczyt precyzji. Wszystko trzeba było bez najmniejszej pomyłki pedantycznie rozplanować. Nie wielki błąd spowodowałby brak możliwości otwarcia kartki lub elementy wystroju byłyby przekoślawione. Wszystko jednak się udało i kartka otwiera się idealnie! Przepraszam za kiepskie zdjęcia i nieciekawą scenografię, ale zdjęcie wykonywałam "na szybkiego" telefonem. W kartce rozkłada się łóżeczko dla dziecka oraz bieliźniarka. Na bieliźniarce stoją również rozkładane lampka oraz wazon z pięknym kwiatkiem. W tle wycięte jest okno oraz imię dziecka. Całość wykonałam w tłoczonym w róże papierze. Przy pewnym kącie światła różyczki mienią się na srebrno. Front kartki wykonany jest w kasztanowym papierze z tłoczonymi złotymi różami. Całość dopełnia zdjęcie dziecka wkomponowane w kwiat piwonii oraz sztuczne kwiatki.11 komentarzy:

 1. Bardzo pomysłowo, super :) piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prosta kolorystyka, ale efektownie. Podoba się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zarówno wnętrze, jak i okładka kartki, jest przepiękne! :) Zazdroszczę talentu, mi by się chyba nie udało zrobić takiej perfekcyjnej kartki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za słowa uznania. Nie efekt końcowy jest ważny, tylko fajnie spędzony czas na robieniu czegoś kreatywnego. Musisz spróbować, a jestem pewna, że za jakiś czas będziesz robić piękniejsze rzeczy od moich...

   Usuń
 4. Bardzo pomysłowa kartka! Te własnej roboty mają największą wartość. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam. Jeżeli zainwestuje się chwilę czasu na wykonanie czegoś oryginalnego, to obdarowanemu na pewno sprawi taki przedmiot większą radość, niż kupny, nawet jeżeli efekt końcowy nie będzie do końca idealny.

   Usuń